چهارشنبه, 29 شهریور 1396
شناسه خبر:865

نواختن زنگ انقلاب در پیرانشهر همزمان با اولين روز از دهه مبارك فجر

  • انداز قلم

به گزارش روابط عمومي شهرداری پیرانشهر ، روز سه شنبه مورخه 12 بهمن ماه 95، در اولين روز از دهه مبارك فجر و سي و هشتمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، همگام با سراسر كشور در ساعت 33 : 9  لحظه ی ورود تاریخی امام راحل(ره) به ميهن اسلامي در سال 57، طي مراسم باشكوهي زنگ انقلاب با حضور فرماندار محترم ، امام جمعه، اعضاي شوراي اسلامي شهر، نماینده شهرداری و جمع كثيري از مسئولين ادارات و ارگانهاي دولتي در مدرسه شهید مطهری پیرانشهر نواخته شد.

در این مراسم ماموستا محمودی ، امام جمعه پیرانشهر ضمن تبریک ایام مبارک دهه ی فجر و ارائه ی شمه ای از سلحشوریهای ملت و نهضت امام خمینی (ره ) در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: دشمن چشم دیدن ملت و نظام ما را ندارد و به هر طریق در صدد رخنه در نظام و اتحاد و همدلی دارد و با انواع و اقسام توطئه ها از جمله جنگ تحمیلی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم و امروز سعی دارد فرهنگ اصیل اسلامی ما را مورد حمله قرار دهد و با مبارزه با دین مبین اسلام برخاسته در پی اینست که اتحاد ما مسلمین را از بین برد.

وی گفت: ثمرات انقلاب را در جانفشانی های جوانان برای حفظ آرمانهای انقلاب، رهبریهای داهیانه ی مقام معظم رهبری و حضور پررنگ ایرانیان در عرصه های مختلف جهانی عرصه را بر نقشه های دشمن کور دل تنگ نموده است .

در این مراسم اجرای برنامه های شاد هنری از سوی دانش آموزان به اجرا درآمد. هم چنین در پایان مراسم رژه ناوگان حمل و نقل عمومی در داخل شهر اجرا گردید .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پیرانشهر

 

  

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اهم عملکرد دولت یازدهم

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز21
این ماه3904
کل193120

1
آنلاین
چهارشنبه, 29 شهریور 1396 03:41
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات