جمعه, 27 مرداد 1396
شناسه خبر:909

دعوت شهردار پیرانشهر از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس

  • انداز قلم
 

متن پیام دکتر کامران فاتح ، شهردار پیرانشهر بدين شرح است:

حماسه‌ روز قدس يادآور فرياد رعد آساي امام راحل (ره) است كه همچون صاعقه بر سر سفاكان صهيونيست فرود آمده و پژواك آن در جهان به ويژه دركشورهاي اسلامي طنين افكن شد و مسير مبارزه‌ بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخت. مردمي كه بيش از نيم قرن در مصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان ازشرف و كرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري وحفاظت مي‌كنند.

روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ي مستكبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي كفر و استكبار دوران معاصر و روز برائت از استكبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريكاي جنايتكار است كه درتوحش و درنده خويي روي هيتلرها و چنگيزها را سفيد كرده اند.

روز قدس نماد آزادي خواهي، ظلم ستيزي، وحدت و همدلي امت اسلامي است تا با خروش يكپارچه عليه ظلم و بيداد، پرچم عدالت طلبي را در جهان برافراشته و ظرفيت و توان خويش را به رخ زياده خواهان عالم بكشند.

ملت غيور و سلحشور ايران اسلامي روز قدس را تنها روز مبارزه با اسراييل غاصب نمي‌داند كه اسراييل و صهيونيسم، حقيرتر از آن است كه نياز به اين‌همه تجهيز باشد؛ بلكه روز قدس روز مبارزه با استكبار جهاني و حمايت از مستضعفين جهان است.

 پرسنل شهرداري پیرانشهر ضمن بيعت مجدد با آرمانهاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) و منويات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي و با اعتقاد كامل به حقانيت ملت مظلوم فلسطين و تاكيد بر غاصب بودن رژيم اشغالگر صهيونيستي اسرائيل، حمايت راسخ خود را از مردم مظلوم و زجركشيده فلسطين اعلام نموده و ضمن تاكيد بر اين نكته كه رژيم غاصب فلسطين با اتحاد و همبستگي امت اسلامي محكوم به شكست و نابودي است، اعلام مي‌داريم در روز جمعه همگام با ساير اقشار مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت خواهند كرد و با مشتهاي گره كرده شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل را سر مي‌دهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اهم عملکرد دولت یازدهم

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز67
این ماه3815
کل186150

2
آنلاین
جمعه, 27 مرداد 1396 06:51
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

محمد
جناب آقای مهندس فاتح
شهردار محترم پیرانشهر
اینجانب فوق لیسانس مهندسی عمران-سازه از کانادا و واجد ب...
محمد
جناب آقای مهندس فاتح
با سلام و تحیت
اینجانب فوق لیسانس مهندسی عمران-سازه و دیپلم عالی تکنولوژی مه...
کاشی وسرامیک محمدزاده اقدم
باسلام
از لطفتون متشکریم بسیار آموزنده ومفید بود
داود فاتحی
خیلی مردی دکتر ای کاش شهر دار شهر ما هم مثل تو روشن فکر می بود
عمر حسن زاده
دست خوش مهندس فاتح
همشهری
باعرض سلام وقبولی طاعت وعبادت.آقای شهردار لطفا نسبت به تعمیرو بازسازی کوچه مصلحت جنب مصلای جامع اقدا...
جمال
سلام جناب آقای شهردار برنامه ای برای نصب پل هوای در سطع شهر دارید .شهردار لطفا در امور نصبتابلوهای ر...