یکشنبه, 29 بهمن 1396
شناسه خبر:909

دعوت شهردار پیرانشهر از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس

  • انداز قلم
 

متن پیام دکتر کامران فاتح ، شهردار پیرانشهر بدين شرح است:

حماسه‌ روز قدس يادآور فرياد رعد آساي امام راحل (ره) است كه همچون صاعقه بر سر سفاكان صهيونيست فرود آمده و پژواك آن در جهان به ويژه دركشورهاي اسلامي طنين افكن شد و مسير مبارزه‌ بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخت. مردمي كه بيش از نيم قرن در مصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان ازشرف و كرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري وحفاظت مي‌كنند.

روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ي مستكبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي كفر و استكبار دوران معاصر و روز برائت از استكبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريكاي جنايتكار است كه درتوحش و درنده خويي روي هيتلرها و چنگيزها را سفيد كرده اند.

روز قدس نماد آزادي خواهي، ظلم ستيزي، وحدت و همدلي امت اسلامي است تا با خروش يكپارچه عليه ظلم و بيداد، پرچم عدالت طلبي را در جهان برافراشته و ظرفيت و توان خويش را به رخ زياده خواهان عالم بكشند.

ملت غيور و سلحشور ايران اسلامي روز قدس را تنها روز مبارزه با اسراييل غاصب نمي‌داند كه اسراييل و صهيونيسم، حقيرتر از آن است كه نياز به اين‌همه تجهيز باشد؛ بلكه روز قدس روز مبارزه با استكبار جهاني و حمايت از مستضعفين جهان است.

 پرسنل شهرداري پیرانشهر ضمن بيعت مجدد با آرمانهاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) و منويات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي و با اعتقاد كامل به حقانيت ملت مظلوم فلسطين و تاكيد بر غاصب بودن رژيم اشغالگر صهيونيستي اسرائيل، حمايت راسخ خود را از مردم مظلوم و زجركشيده فلسطين اعلام نموده و ضمن تاكيد بر اين نكته كه رژيم غاصب فلسطين با اتحاد و همبستگي امت اسلامي محكوم به شكست و نابودي است، اعلام مي‌داريم در روز جمعه همگام با ساير اقشار مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت خواهند كرد و با مشتهاي گره كرده شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل را سر مي‌دهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز36
این ماه4201
کل227352

2
آنلاین
یکشنبه, 29 بهمن 1396 05:06
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

خالدابراهیمی
جناب آقای مهندس سعیدی با سلام و احترام
با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ...
حمید رضا جمالزهی
بسمه تعالی
اینجانب مدیر عامل شرکت آریان پارس که در زمینه مبلمان شهری شامل احجام و مجسمه های شهری ،...
يونس سليماني
باسلام خدمت ريس محترم شوراي چند سال است كه بوي بد وغير قابل تحمل در فلكه ماموستا نالي باعث ...