شنبه, 30 دی 1396
شناسه خبر:939

جلسه ریاست محترم شورای شهر و سرپرست شهرداری با مسئولین واحدهای مختلف شهرداری با موضوع بیان عملکرد دوماهه و بیان مشکلات و ارائه راهکار در سالن جلسات شهرداری

  • انداز قلم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پیرانشهر ، در مورخه 96/08/09 با حضور حاج خالد حسن آقایی ریاست محترم شورای شهر ، ابراهیم مصطفی پور سرپرست محترم شهرداری و کلیه مسئولین واحدهای مختلف شهرداری ، جلسه ای با عنوان ارائه عملکرد دو ماهه از زمان شروع بکار شوراهای محترم دور پنجم تا بحال و ارائه نظرات و پیشنهادات وراهکارها برگزار گردید .

در ابتدای جلسه حاج خالد حسن آقایی رییس محترم شورای شهر پیرانشهر ضمن تشکر از کارکنان شهرداری که در این مدت عملکرد مثبت داشته اند ، بر همت مضاعف و تلاش همگانی و عزم جدی برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به شهروندان عزیز و فهیم پیرانشهر تاکید جدی و ویژه ای بعمل آوردند و موفقیت مجموعه شورا را در ازای همت و عزم کلیه کارکنان شهرداری عنوان کردند .

ایشان در ادامه سخنانشان به حقوق معوقه کارمندان و کارگران شهرداری اشاره کردند و تاکید کردند جهت پرداخت حقوق و بدهی های شهرداری باید کلیه کارکنان با هم و در کنار هم تلاش نمایند و حل معضلات و مشکلات موجود را در گرو تلاش گروهی و دسته جمعی عنوان کردند .

در ادامه جلسه ابراهیم مصطفی پور سرپرست محترم شهرداری ، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحدهای مختلف شهرداری اظهار کردند باید با تمام تلاش و توان کلیه کارکنان و مجموعه شهرداری با کار گروهی و با عزم جدی جهت رفع معضلات و مشکلات موجود گام برداریم و همچنانکه باید در این دنیا جوابگوی ملت عزیز باشیم قطعأ باید در اقبال امور و خدماتی که انجام می دهیم در آخرت نیز جوابگوی اعمال خویش باشیم .

در ادامه جلسه رییس محترم شورای شهر و سرپرست محترم شهرداری از مسئولین واحدهای مختلف خواستند تا هریک به نوبه ی خود به ارائه عملکرد دو ماهه بپردازند و مشکلات واحد مربوطه ی خود را با بیان راهکار جهت رفع مشکل ارائه نمایند .

این جلسه که از ساعت 12 ظهر تا 4 بعدازظهر بمدت 4 ساعت طول کشید ، هریک از مسئولین واحدهای شهرداری به بیان نظرات خود پرداختند و تاکید گردید در پایان هرماه جلسات بطور منظم برگزار شوند تا شاهد موفقیت بیشتر و رفع مشکلات موجود و ارائه خدمت بهتر به شهروندان عزیز و فهیم باشیم .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پیرانشهر

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز190
این ماه5305
کل220289

2
آنلاین
شنبه, 30 دی 1396 17:16
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

خالدابراهیمی
جناب آقای مهندس سعیدی با سلام و احترام
با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ...
يونس سليماني
باسلام خدمت ريس محترم شوراي چند سال است كه بوي بد وغير قابل تحمل در فلكه ماموستا نالي باعث ...