چهارشنبه, 29 شهریور 1396
شناسه خبر:870

افتتاح پروژه شهرداری الکترونیک پیرانشهر بعنوان اولین شهرداری در استان آ.غ

  • انداز قلم

مژده به شهروندان گرامی پیرانشهر

مژده به شهروندان گرامی پیرانشهر

افتتاح پروژه شهرداری الکترونیک پیرانشهر بعنوان اولین شهرداری در استان آ.غ

--------------------------------------------------------

به گزارش روابط عمومی شهرداری پیرانشهر ، طی مراسمی با حضور مسئولین استانی : جناب آقای دکتر کهوریان معاونت محترم امور عمرانی استانداری و دکتر مطلبی مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراها ، نماینده محترم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار معزز ، شهردار محبوب و تلاشگر ، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولین ادارات ، پروژه شهرداری الکترونیک بعنوان اولین شهرداری در استان آ.غ افتتاح گردید .

 

 

درابتدای مراسم دکتر فاتح شهردار پیرانشهر به تشریح بخشی از عملکرد شهرداری در سه سال مدیریتی پرداختند . پروژه هایی ازجمله : احداث پارک بزرگ گردشگری ، فرهنگسرای شهرداری ، احداث سه دهنه پل تقاطع همسطح دانش و پروژه های مشارکت و سرمایه گذاری از جمله : نمایشگاه خودویی در جهت جمع اوری مشاغل مزاحم و کاهش بار ترافیک شهری .

شهردار پیرانشهر در بخشی دیگر از سخنانشان گفتند : تمام تلاش مدیریت شهری پیرانشهر در ارائه خدماتی چون ارائه طرح های عمرانی ، فرهنگی ، خدماتی و ترافیکی ، ساماندهی معابر و مبلمان شهری در جهت رفاه و آسایش مردم است .

دکتر فاتح در بخشی دیگر از سخنانشان به تشریح پروژه شهرداری الکترونیک پرداختند که از مزایای این پروژه : تسریع در خدمت رسانی به ارباب رجوع ، کاهش مراجعات حضوری ، پرداخت اینترنتی عوارض نوسازی ، دسترسی شهروندان به اطلاعات ، بهبود کیفیت خدمات شهرداری ، حذف پرونده های کاغذی و تبدیل آن به اطلاعات دیجیتالی و ... می باشد .

---------------------------------------------------------

در ادامه مراسم فرماندار محترم جناب آقای نوسودی ضمن تبریک ایام دهه فجر ، به توضیحاتی درباره پروژه های عمران شهری پرداختند و اشاره به پیشرفت خوب این شهرستان بسوی توسعه نمودند .

مهندس نوسودی ضمن اشاره به اینکه شهردار بودن و مدیریت شهری کاری بسیار سخت و طاقت فرساست ، از تلاشهای شهردار محترم و مدیریت قوی ایشان اعلام رضایت کامل و تقدیر و تشکر نمودند .

---------------------------------------------------------

در ادامه مراسم دکتر مطلبی و دکتر کهوریان هریک به نوبه خود به ایراد سخنرانی پرداختند و از تلاشهای دکتر فاتح و عملکرد خوب ایشان اعلام رضایت و تقدیر و تشکر ویژه ای بعمل آوردند.

دکتر مطلبی اظهار داشتند :

  • حفظ و تدام دستاورد های انقلاب اسلامی در گرو آگاهی و تلاش است و شهرداری پیرانشهر با تدبیر دکتر فاتح این حرکت را ایجاد کرده است .
  • اقدامات شهرداری پیرانشهر در تأمین رفاه و نشاط شهروندان جای تقدیر دارد .
  • شهرستان پیرانشهر ظرفیت بسیار خوبی جهت پیشرفت و توسعه داراست .
  • در آخر سخنان تبریک ویزه به شهرداری پیرانشهر بعنوان اولین شهرداری الکترونیک در استان آ.غ نمودند .

 

روابط عمومی شهرداری پیرانشهر

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اهم عملکرد دولت یازدهم

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز22
این ماه3905
کل193121

2
آنلاین
چهارشنبه, 29 شهریور 1396 03:55
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات