یکشنبه, 29 بهمن 1396
شناسه خبر:932

پیام مشترک  شورای اسلامی شهر پیرانشهر و سرپرست شهرداری به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

  • انداز قلم

پیام مشترک  شورای اسلامی شهر پیرانشهر و سرپرست شهرداری به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و سلام و درود بیکران بر روح مطهر بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با درود بر روان پاک شهدای گرانقدر اسلام از صدر تا ابد و از بدر تا شام و حلب، گرامی می داریم یاد و خاطره فرزندان غیور ایران اسلامی را که در میانه آتش و خون از جان شیرین گذشتند تا شهد شیرین زندگی بر کام ایران و ایرانی تلخ نگردد و عزت و اقتدار میهن اسلامی پایدار و استوار بماند.

فرزندان شجاع و دریادلی که در مکتب والای توحیدی درس ایثار و فداکاری را از آموزگار شجاعت و پایمردی آموختند تا کوه استوار مقاومت باشند و جلوه بی بدیل استقامت، تا خار چشم دشمنان کوردل باشند و سد راه خصم زبون.

فرهنگ غنی ایثار و شهادت طلبی در کلاس های درس این مرز و بوم چنین سربازان رشید و بی پروایی را می پروراند که در هنگامه خطر سر از پا نشناسند و بی مهابا به پیشواز قربانگاه های دفاع از حریم دیانت و ولایت بشتابند و امتحان خود را در میدان های رزم و ایثار به شورانگیزترین قافیه بپردازند.

چه مبارک تقارنی است آغاز هفته گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و شروع هر ساله بهار زیبای تعلیم و تربیت در ایران اسلامی که به زیبایی هر چه تمام تر تصویر غرور آفرین رویش و شکوفایی و به ثمر نشستن میوه های باغ دین و دانش را در عصر پر طنین انتظار به نمایش می گذارد.

مفتخریم که در کسوت خادمان مردم شریف و خداجوی پیرانشهر در موسم درخشش پرتلألو آفتاب مهر و مقاومت به احترام راست قامتان همیشه تاریخ این سرزمین به پا می خیزیم و بوسه بر دستان گرم آموزگاران و مجاهدان روشن بینی می زنیم که شانه های بهار عشق و انسانیت و ایثار و شجاعت را به نور دانش و معرفت آراسته می سازند و درهای مکتب دانایی و فضیلت را به روی تشنگان علم و بصیرت گشاده نگه می دارند.

گرامی میداریم یاد و خاطره سربازان و جان برکفان نورسته ای را که در اوان جوانی سنگر علم و دانش را به میدان جهاد و عمل پیوند زدند و به تأسی از پیر و مرادشان؛ خمینی کبیر (ره) اسوه و الگویی شدند برای میلیون ها جوان و نوجوان ایرانی و غیر ایرانی که امروز بارقه های کمال و معرفت را در کتاب قطور هشت سال دفاع مقدس جستجو می کنند و راهشان به پشت دیوارهای حرم آل الله در جای جای کره خاکی پیوند می خورد.

با آرزوی پیروزی و سرافرازی برای همه رزمندگان اسلام در جبهه های ایثار و مقاومت، توفیق و پیروزی روزافزون همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را در سال تولید و اشتغال و تحقق منویات مقام عظمای ولایت ( حفظه الله تعالی ) از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

ابراهیم مصطفی پور سرپرست شهرداری پیرانشهر               خالدحسن آقایی رئیس شورای اسلامی شهر پیرانشهر

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز36
این ماه4201
کل227352

2
آنلاین
یکشنبه, 29 بهمن 1396 05:05
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

خالدابراهیمی
جناب آقای مهندس سعیدی با سلام و احترام
با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ...
حمید رضا جمالزهی
بسمه تعالی
اینجانب مدیر عامل شرکت آریان پارس که در زمینه مبلمان شهری شامل احجام و مجسمه های شهری ،...
يونس سليماني
باسلام خدمت ريس محترم شوراي چند سال است كه بوي بد وغير قابل تحمل در فلكه ماموستا نالي باعث ...